Koordynator dzia逝 produkcji - ok. Bielsko Bia豉 - Og這szenia Racib鏎z
Dodane: 26/06/2017 08:22:41
4 godziny temu
MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w sk豉d niemieckiej grupy kapita這wej, kt鏎a od 2002 roku wspiera swych Partner闚 biznesowych dostarczaj帷 im rozwi您ania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji sta造ch i doradztwa personalnego.
Ka盥y z 22 oddzia堯w, kt鏎e agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje si w obs逝dze firm przemys這wych. S逝篡 tak瞠 solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – nowo powstaj帷ej firmy produkcyjnej do dzia逝 produkcji (produkcja wysoce zautomatyzowana) poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Koordynator Dzia逝 Produkcji
Miejsce pracy: okolice Bielsko Bia豉
Dla os鏏 zamieszka造ch poza woj. 郵御kim oferujemy pomoc w zmianie miejsca zamieszkania.

Naszym Pracownikom zapewniamy:
• Zatrudnienie w oparciu o umow o prac na pe貫n etat w systemie zmianowym,
• D逝gofalowo嗆 zatrudnienia (mo磧iwo嗆 podj璚ia pracy na umow na czas nieokre郵ony po okresie pr鏏nym),
• Prac w pr篹nie rozwijaj帷ym si zagranicznym przedsi瑿iorstwie oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia uzale積ione od do鈍iadczenia zawodowego,
• Mo磧iwo嗆 rozwoju kompetencji technicznych (praca na nowoczesnych maszynach przemys這wych wysoce zautomatyzowanych),
• Szkolenie wdra瘸j帷e pod okiem wykwalifikowanych specjalist闚,
• Prac w zgranym zespole os鏏 posiadaj帷ych umiej皻no軼i techniczne,
• Mo磧iwo嗆 podnoszenia swoich kwalifikacji dzi瘯i uczestnictwu w licznych szkoleniach technicznych.

Od Kandydat闚 oczekujemy:
• Wykszta販enia technicznego min. zawodowe - mile widziane techniczne,

• Min. 3 letniego do鈍iadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

• Zmys逝 technicznego umo磧iwiaj帷ego wykonywanie drobnych prac konserwatorskich i mechanicznych pod okiem specjalist闚,
• Praktyczne do鈍iadczenie zwi您ane z koordynacj grupy os鏏 zajmuj帷ych si obs逝g maszyn,
• Motywacji do podj璚ia zatrudnienie w systemie zmianowym zgodnie z ustalonym grafikiem pracy,

• Wysokiej kultury osobistej, umiej皻no軼i wsp馧pracy w grupie, samodzielno軼i w dzia豉niu.

Opis stanowiska:
• Koordynacja pracy podleg貫go zespo逝 operator闚 maszyn (ok. 3 os鏏),

• Prace konserwacyjne, usuwanie bie膨cych awarii maszyn,

• Nadz鏎 oraz kontrola nad prac maszyn,

• Kontrola jako軼i produkt闚,
• Wykonywanie obowi您k闚 zgodnie z zasadami BHP,

• Wsp馧praca z innymi cz這nkami zespo逝 oraz raportowanie do Kierownika.

Powy窺ze og這szenie jest ofert pracy sta貫j
Zainteresowane osoby prosimy o przes豉nie CV na adres produkcja@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu 509 280 303.

Mondi. Cz這wiek. Wsp馧praca. Sukces.

Kontakt:
Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.
Telefon:
509280303

Ods這n: 9
      Zobacz Katalog Raciborskich Wizyt闚ek

RACIBORSKIE OGΜSZENIA
www.raciborz.net-ogloszenia.pl